Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy na obszarze powierzonego regionu sprzedaży;
  • Analiza rynku – weryfikowanie potencjału i zachodzących zmian;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie z nimi długotrwałych relacji, regularne wizytowanie;
  • Realizowanie planów sprzedażowych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie dystrybucji, ze wskazaniem potencjalnych odbiorców, warunków handlowych i serwisu;
  • Kształtowanie odpowiedniego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Doświadczenie w handlu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość Pakietu MS Office;
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych;
  • Umiejętność organizacji i zarządzania własnym czasem pracy;
  • Otwartość, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ;
  • Narzędzia niezbędne do podjęcia pracy (telefon, samochód służbowy,komputer);

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:
tel. 531 920 605 lub przesłanie CV na adres globe-1@wp.pl

Zbiorniki Globe - Sprzedaż i serwis zbiorników