Serwis

Jakie usługi oferujemy

Serwis przyzakładowych stacji paliw:

Oferujemy pogwarancyjny serwis przyzakładowych stacji paliw.
Pomożemy odnaleźć źródło problemu z dystrybucją i zaproponujemy rozwiązanie.

Zakres świadczonych usług:

Kalibracja przepływomierza:
każdy licznik paliwa potrzebuje okresowej kalibracji. Kalibracja przy pomocy kolby pomiarowej pozwala mieć pewność, że licznik wydaje prawidłową dawkę paliwa.

Montaż systemów kontroli paliwa:
Montujemy systemy na nowych jak i na używanych zbiornikach. Możemy dostosować się niemalże do każdego zbiornika oraz połączyć z systemami GPS. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o systemie DMS.

Litrażowanie zbiorników:
najprecyzyjniejszym urządzeniem określającym poziom paliwa w zbiorniku jest sonda ciśnieniowa – zbiorniki odkształcają się w trakcie użytkowania. Prawidłowa tabela litrażowania to rzetelność wyników.

Wymiana filtra paliw:
spadek wydajności układu dystrybucyjnego (szybkości wydawania paliwa) najczęściej spowodowany jest zapchanym filtrem paliwa – szczególnie zimą. Oferujemy różnorodne filtry paliwa wraz z usługą montażu.

Czyszczenie zbiorników plastikowych i stalowych – utylizacja odpadów:
w każdym ze zbiorników paliw w trakcie użytkowania osadzają się zanieczyszczenia. Oferujemy czyszczenie zbiorników naziemnych zarówno plastikowych jak i stalowych wraz z utylizacją odpadów.
Sprawdź również nasz artykuł: czyszczenie zbiorników paliwa.

Przeglądy serwisowe dystrybutorów oraz zbiorników:
spadek wydajności układu dystrybucyjnego, przecieki, rozbieżności w wydawanym paliwie – nasz serwis przeprowadzi przegląd sprawdzając, naprawiając lub ewentualnie wymieniając zużyte materiały eksploatacyjne.

Modernizacja istniejących układów dystrybucyjnych:
mamy wieloletnie doświadczenie w montażach oraz modernizacjach układów dystrybucyjnych. Skonsultuj z nami swój problem a my pomożemy znaleźć rozwiązanie lub dokonamy modernizacji z już istniejącym planem.

Przeglądy okresowe (przed kontrolą z UDT):
wykonujemy przeglądy okresowe przed kontrolą zbiornika z Urzędu Dozoru Technicznego. Wykonamy krok po kroku te same czynności sprawdzające co urzędnik UDT – bądź pewny czy Twój zbiornik przejdzie proces kontroli.

Szeroki zakres szkoleń dotyczących prowadzenia gospodarki paliwowej:
nie wiesz jak działa send, nie potrafisz wyjaśnić rozbieżności w przyjęciach oraz wydaniach paliwa? Nasz personel przeszkoli Cię w praktycznie każdym dziale dotyczącym zarządzania gospodarką paliwową.

Zbiorniki Globe - Sprzedaż i serwis zbiorników